banner116
banner92

Kara rağmen belediye ekipleri durmadı

Aydın Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada sabah saatlerinde başlayan kar yağışı sebebi ile şehirde tuzlama çalışması yapıldığı belirtildi.

Kara rağmen belediye ekipleri durmadı
banner94
banner26

Sabah saatlerinde başlayan ve giderek etkisini arttıran kar yağışından dolayı Aydın Belediyesi şehrin muhtelif bölgelerinde tuzlama çalışmaları yaptı. Aydın Belediyesi’nce tuzlama çalışması yapılan mevkiler şöyle; Ramazanpaşa Kavşağı, Hükümet Bulvarı, Aytepe Varyantı, Üniversite Varyantı, Zafer Meydanı ile Aytepe Güzergahı, Atatürk Devlet Hastanesi, Aydın Devlet Hastanesi, Doğum Evi mevkileri ve Adalet Sokak.
Ayrıca Astim kavşağından başlayarak otoban girişine kadar İzmir ve Denizli Bulvarları’nda Aydın Belediyesi’ne ait iş makinelerince kar küreme çalışmaları yapıldı.
Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, çok uzun süredir Aydın’da kar ve buzlanmaya bağlı olarak tuzlama çalışması yapılmadığını kaydederek, “Kar yağışı esnasında belediye ekiplerimizce tuzlama çalışmaları yapıldı. Vatandaşlarımız da mesaj ile uyarıldı. Kentte kar yağışı ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşanmadı” dedi. 

20120202ay514285_02.jpg

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2012, 14:41
banner118