banner4

Kamacı'dan değerlendirme

Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı 2. kez göreve seçilmesinin ardından basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Kamacı'dan değerlendirme
banner8

Başkan Kamacı basın toplantısında belediye işçilerinin görev değişikliği, Didim-Akbük yolu ile ilgili çalışmaları değerlendirdi.
Başkan Kamacı toplantıda ilk olarak seçimlerin sonucuna değinirken “Bir seçim bittiğinde ertesi seçim yarışı başlar. Biz 5 yıl önce göreve geldiğimizde hizmetlerimizle yeni dönem için çalışmaya başlamıştık. Bu anlamda halkımızla yaptığımız diyaloglar ve hizmetler seçimler de bize oy olarak geri döndü. Bu anlamda Didim"de yaşayan her iki kişiden birinin oyunu aldık. Üzerimizdeki yük ağır, bu nedenle yeni dönemde de çalışmalarımız devam edeceğiz” dedi.
“İŞÇİLER KONUSUNDA AYRIM YOK, SADECE BELLİ YERLER TAKVİYE YAPILDI.”
Belediye Başkanı Kamacı Didim Belediye bünyesinde çalışan bazı işçilerin görev yerlerinin değiştirilmesi konusunda halkta oluşan tepkiler de cevap verdi. Kamacı, “Didim Belediyesi"nde çalışan işçilerin tümü bizim işçimiz, biz partizanlık veyahut başka türlü sebeplerle değil, belli birimlere takviye olunması amacıyla yer değişikliği yapıldı. Bu belediyede çalışan herkes benim işçim, biz hiçbir zaman ayrım yapmadık. Sadece belli birimlere 25 kişilik takviyeler yapıldı” sözlerine yer verdi.
“AKBÜK YOLUNU BİZE VERDİLER.”
Didim- Akbük yoluyla ilgili olarak da açıklamalarda bulunan Başkan Mümin Kamacı “Bu yol bize 4–5 ay önce İl Özel İdare tarafından devredildi. Biz de araştırdık bu yol imarda tarla olarak görünüyor ve burada bir çalışma yapılması zor görünüyor. Biz geçen dönemde İl Genel Meclis Üyesi Doğan Ersoy ile bu konuda çalışma ve görüşmeler yaptık. Bu dönemde İl Genel Meclis Üyesi Hasan Yavuz ile bu çalışmaların üzerinde duracağız. Bu anlamda yolu İl Özel İdare yaparsa biz de yolu bakımını üstleniriz. Bu durumda ilk olarak yolun yaptırılmasını talep edeceğiz ama yapmazlarsa biz de eldeki imkanları kullanarak bu yolu yapacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2009, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER