banner158

Huawei FreeBuds Lite inceledik! (video)

Bu videomuzda Huawei FreeBuds Lite kablosuz kulaklığı inceliyoruz. Kulaklıkla ilgili merak ettiğiniz her şey bu videoda.

Huawei FreeBuds Lite inceledik! (video)
banner192


Bluetooth teknolojisini kullanan kablosuz kulaklıkların sayısı ve çeşitleri her geçen gün artıyor. Kulak üstü,. kulak içi, tamamen kulak içi ya da kablolu kulak içi kablosuz kulaklık çeşitleri günümüzde popüler olarak tercih ediliyor.

İnceleme konuğumuz olan Huawei FreeBuds Lite ise AirPods benzeri kulak içi kablosuz bir kulaklık. Kulağın içine giren ama kısa uç bölümleri bulunan kulaklık, ANC yani Aktif Gürültü Engelleme teknolojisine sahip. Kulak üstü sürümleri kadar olmasa da iyi çalışan bu özellik sayesinde gürültülü mekanlarda net bir kullanım deneyimi sunuyor.

Bluetooth teknolojisi olarak 4.2'yi kullanan kulaklık ses kalitese ve malzeme kalitesi olarak bizden olumlu puanlar aldı. Fakat kullandığı Bluetooth teknolojisi biraz eski olan (günümüzde birçok kulaklık Bluetooth 5.0 ile geliyor) kulaklıkta özellikle YouTube'da ses görüntü senkronizasyon kayması sorunu ile geliyor. Huawei ile yaptığımız görüşmelerde gelecek bir güncelleme ile bu sorunun çözüleceği bilgisini aldık.

Ses kalitesi baslardan yana olan kulaklıkta tizler de ortalamanın üzerinde bir kalite sunuyor. Üzerinde hareket sensörü olduğundan kulağınızdan çıkardığınızda müzik ya da videoyu durduran Huawei FreeBuds Lite, her iki kulaklığın üzerinde de bulunan dokunmatik yüzeyler sayesinde müzik/viedoyu durdurma ve Google Asistan (Android'de) açma gibi özellikler sunuyor.

Huawei FreeBuds Lite ile ilgili diğer detayları inceleme videomuzda izleyebilirsiniz:

Huawei FreeBuds Lite ile ilgili merak ettiklerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 23:29
banner184