banner339
banner274

Hentbol hazırlıkları sürüyor

Türkiye Erkekler 1.Lig C Grubu’nda mücadele edecek olan Nazilli Belediyespor Hentbol Takımı, Burdur Özel İdarespor Hentbol Kulübü ile oynadığı hazırlık maçında berabere kaldı.

Hentbol hazırlıkları sürüyor
banner401
banner427

Nazilli Rıdvan Dilmen Kapalı Spor Salonunda oynanan maçta Nazilli Belediyespor Hentbol Takımı, Burdur Özel İdarespor Hentbol Takımı ile 30-30 berabere kaldı.
Şehir dışından hiçbir transfer yapmadığını, kadronun genç ve dinamik olduğunu belirten Nazilli Belediyespor Hentbol Antrenörü Lokman Akaya, “Nazilli Belediyespor olarak amacımız Hentbol"da üst düzeyde oynayabildiğimizi göstermektir. Takımımızın yaş ortalaması 18 olmasının nedeni ileriye dönük kurduğumuz kadrodandır. Oyuncularımızın tamamı Nazilli Okullarından ve Kulüplerinden yetişen sporcular, dışarıdan transfer yapmadık. Nazilli Belediye Başkanımız Haluk Alıcık"ın desteği ile kurduğumuz takımımız il bu yıl hedefimiz Lig"de kalıcı olmak. Tecrübe kazanıp önümüzdeki yıllarda Süper Lige çıkmaktır. Yardımcı Antrenör Mustafa Sucu hocamız ile çocuklarımızın başarıları için elimizden geleni yapıyoruz” dedi. / iha

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2009, 14:01
banner218