banner339
banner274

God of War oyuncularına müjde! PC sürümü yolda

God of War PC sürümü çok yakında oyun severlerle buluşabilir. İşte detaylar.

God of War oyuncularına müjde! PC sürümü yolda
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Nintendo ve Sony, stüdyolarından çıkan oyunları normalde diğer platformlarda sunmuyor. Ancak bu durum son bir kaç yılda değişmeye başladı diyebiliriz. Sony bir çok PlayStation oyununun PC'ye geleceğinimüjdeledi. Uncharted 4 geçtiğimiz hafta PC için resmi olarak duyuruldu. Şimdi ise oyun severleri daha da memnun edecek bir oyun PC sürümüyle yolda. God of War PC sürümü ile yakında oyuncularla buluşabilir.

Bir oyuncu,  NVIDIA GeForce NOW bulutu üzerinde bazı değişiklikler fark etti. Burdan yola çıkarak konuyu irdeleyen oyuncu God of War için PC sürümünün yolda olabileceğine dair ipuçları buldu. Buna göre PlayStation'a özel God of War gibi oyunlar Steam üzerinden Windows PC'ye sunulabilir.PC'ye gelecek oyunların listelendiği listenin içerdiği bazı şeylerin yasal olabileceğine inanmak için nedenler de var. Nvidia, bunun gerçek bir liste olduğunu doğruladı. Resmi olarak oyunları PC'ye getireceğini tam olarak söylemese de oyunlarla ilgili test aşamasında olduklarını duyurdu. 

Sadece God of War ile de kalmayacak. Daha bir çok popüler oyunun PC sürümleri üzerinde test çalışmaları sürüyor. Bu oyunlar arasında God of War, Gran Turismo 7, Ghost of Tsushima, Demon's Souls Remake, Returnal, Horizon Forbidden West, Ratchet & Clank gibi isimler yer alıyor. Oyun severler için güzel günler yolda diyebiliriz. Şirketten konuyla ilgili resmi bir açıklama geldiğinde tüm ayrıntılar netliğe kavuşacaktır.
banner218