banner339
banner274

Facebook'da Gizlilik Ayarları ve Gizlilik Kontrolü nasıl yapılır?

Facebook'da paylaştıklarınızı kimler görebilir? Hesabınızı güvende tutmanın yollarını ve gizlilik ayarlarını sizler için basit adımlar halinde anlatıyoruz.

Facebook'da Gizlilik Ayarları ve Gizlilik Kontrolü nasıl yapılır?
banner448
banner451


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Facebook hesabımı kimler görebilir? Facebook paylaşımlarımı kimler görebilir? Eğer siz de bu sorulara yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz. Facebook gizlilik ayarlarınızı nasıl yöneteceğinizi bu yazımızda en basit adımlarla anlatıyoruz.

Dünyada 2 milyarın üzerinde aktif kullanıcısı bulunan sosyal medya platformu Facebook, ülkemizde de birçok kişi tarafından kullanılmakta. milyarlarca insanın verilerini ve bazı özel bilgilerini paylaştığı platformda gizlilik her kullanıcı için oldukça önemli. Fakat meraklanmayın! Gizlilik Ayarı Kontrolü, bazı gizlilik ve güvenlik ayarlarınızda size rehberlik eder ve böylece istediğiniz kişilerle paylaşımda bulunduğunuzdan emin olmak için seçimlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Örneğin; Facebook hesabınızı kimler görebilir? Facebook paylaşımlarınızı kimler görebilir? vb gizlilik durumunuzu isteğinize göre ayarlamanız mümkün. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan bu ayarları nasıl kişiselleştirebileceğinize göz atalım.

banner218