banner158

Epic Games Store’dan 15.000 TL’lik bedava oyun!

Epic Games Store’dan 15.000 TL’lik bedava oyun!
banner152


Steam’in en büyük rakibi olan Epic Games Store geçtiğimiz günlerde oyun severlere büyük bir kıyak geçerek GTA 5’i ücretsiz olarak dağıtmıştı. Aslında bu Epic Games’in ücretsiz olarak verdiği ilk oyun değildi. Zira daha önce de pek çok oyun Epic Games Store üyelerine ücretsiz olarak sunulmuştu.

Herşeye rağmen hiçbiri GTA 5 kadar ses getirmemişti. Çıkışının üzerinden 7 sene geçmiş olmasına karşın hala en çok satanlar listesinden inmeyen GTA 5, Epic Games Store’a milyonlarca abone kazandırdı.PCGamesN tarafından yapılan bir araştırmaya göre Epic Games Store 2018 Aralık ayından bu yana üyelerine 2140 dolar değerinde oyunu ücretsiz olarak dağıttı. Bu meblağ TL olarak hemen hemen 15.000 TL’ye denk geliyor.

Bilindiği üzere Epic Games Store Aralık 2018’de açılmıştı. O zamandan şimdiye kadar GTA 5 başta olmak üzere For Honor, Batman Arkham City, SOMA, Metro 2033 Redux, AC Syndicate, World War Z ve Watch Dogs gibi pek çok popüler oyunu ücretsiz olarak sunmuştu.

Eğer söylentiler doğruysa Epic Games’in dijital mağazası önümüzdeki süreçte de bombaları ardı ardına patlatmaya devam edecek. Dilerseniz aşağıdaki haberimizden Epic Games’in önümüzdeki süreçte ücretsiz olarak vereceği yapımlara göz atabilirsiniz. Elbette bunun hala bir söylenti olduğunu ve Epic Games tarafından henüz onaylanmadığını da unutmayın.