banner339
banner391
banner274

En çok kazandıran ve en çok değer kaybeden kripto paralar! - 5 Mayıs

Kripro yatırımcıları tarafından merakla takip edilen altcoin’lerdeki son durumu sizler için derledik!

banner362
En çok kazandıran ve en çok değer kaybeden kripto paralar! - 5 Mayıs
banner385


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Yazımıza başlamadan önce Teknolojioku olarak vereceğimiz bilgilerin yatırım tavsiyesi olmadığını siz değerli okuyucularımızla paylaşalım. Günün en çok kazandıran ve en çok kaybettiren kripto paralarını derlediğimiz listemizde %1684 orana kadar değer kazandıran kripto paralar mevcut!

Bilindiği üzere kripto paralar ve kripto para borsaları son dönemde gündemden düşmüyor. Bir yandan 24 saat içinde yatırımcılarının birikimlerini  10-15 kat artırarak zengin eden kripto para birimleri iştah kabartırken, diğer yandan birer birer kapanan kripto para platformları yatırımcıları oldukça korkutuyor.

Bu içeriğimizde kripto para platformlarından değil, günün en çok değer kazandıran kripto para birimlerinden bahsedeceğiz. En çok kazandıran kripto para birimlerinin yer aldığı listemizin başında 24 saat içinde %1684 değerlenen Mercurity Swap Protocol - MEE yer alırken, en çok değer kaybeden kripto paraların yer aldığı listemizin başını ise 24 saat içinde %75.90 değer kaybeden FINANCIAL INVESTMENT TOKEN - FIT isimli kripto para yer alıyor.

Dilerseniz sözü hiç uzatmadan en çok değerlenen ve en çok değer kaybeden kripto para birimlerinin yer aldığı listemize göz atalım.

Altcoin tarafında ise en çok değer kazanan ilk 5 kripto para birimi şu şekilde;

Altcoin tarafında ise en çok değer kaybeden ilk 5 kripto para birimi ise şu şekilde;

Sizce patlamaya hazır, sıradaki 5 kirpto para hangileri? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k