banner158
banner218

Emniyette terfi heyecanı

Aydın Emniyet Müdürlüğü bünyesinde il merkezi ve ilçelerinde görev yapan ve terfi hakkı kazanan 29 emniyet mensubunun rütbeleri törenle takıldı.

Emniyette terfi heyecanı
banner216

Aydın Polis Evi"nde düzenlenen törene Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, Vali Yardımcısı Zeki Koçberber, Aydın İl Emniyet Müdürü Tacettin Kurt ile emniyet amir ve müdürleri katıldı.
Törende konuşan Aydın İl Emniyet Müdürü Tacettin Kurt, terfi etmenin güzel bir duygu olduğunu, emniyet mensuplarına sorumluluklar yüklendiğini belirterek; “Bu sorumluluklarınızın altından kalkacağınıza eminim” dedi.
Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş da, “Mesleğinizdeki başarı ve kıdem gereği olarak verilen rütbelerin artması, sorumluluklarınızın artması demektir. Hepimiz vatandaşımıza hizmet vermekle yükümlüyüz. Görev alanımızda en iyi şekilde çalışarak vatandaşımıza sükun bir hayat sunmalıyız. Polisimiz ve jandarmamızla asayiş konusunda günün 24 saatinde gece gündüz demeden çalışıyoruz. Aydın, asayiş konusunda başarılı bir il. Görevimizi başarılarımıza başarı katarak sürdürmek zorundayız. Bu yolda Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile şehit ve gazilerimizi anıyoruz. Onların fedakarlıkları ve hatıraları bize yol gösterecektir. Hep beraber ittifak olarak halinde çalışırsak, her şey daha güzel, daha çağdaş, daha kaliteli olacaktır” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından törende terfi eden emniyet mensuplarına rütbeleri Vali Coş, Vali Yardımcısı Koçberber, Emniyet Müdürü Kurt tarafından takıldı.

KARI KOCA BİRLİKTE RÜTBE ALDI
Kuşadası Emniyet Müdürlüğü"nde çalışan Özlem Akbay ile Sırrı Akbay isimli polis çift ise, birlikte terfi etmenin sevincini yaşadılar.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2010, 20:17