banner158

Eğitime anlamlı destek

Söke Rotary Kulübü, Çeltikçi İlköğretim Okulu’na 28 bilgisayardan oluşan tam donanımlı bilgisayar sınıfı hediye etti.

Eğitime anlamlı destek
banner152

Çeltikçi İlköğretim Okulu Bilgisayar sınıfı açılış töreni gerçekleşirken, törene İlçe Kaymakamı Mehmet Demirezer ve eşi Derya Demirezer, Söke Belediye Başkan Yardımcısı Enver Helvacı, Rotary Kulüp Üyeleri, Çeltikçi İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği üyeleri katıldı.
Son beş yıldır Rotary Kulübün eşleştirmeli bağış sistemi ile eğitim ve sağlık alanlarında çeşitli hizmetleri gerçekleştirdiğini belirten Söke Rotary Kulüp dönem Başkanı Mafi İsce bu güne kadar yapılan hizmetlerin 150 Bin TL"yi aştığını ifade etti. Çağımız eğitiminde bilgisayar ve teknolojiyi kullanmanın önemli olduğunun bilincinde olduklarını belirten Mafi İsce; “Çeltikçi İlköğretim Okulu Bilgisayar sınıfının düzenleme çalışmalarına 6 ay kadar önce başladık. Projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Dünyada ve Türkiye genelinde birçok proje imza atan Rotary Kulüplerinin yerelde de önemli projeleri gerçekleştirdiklerini belirten İlçe Kaymakamı Mehmet Demirezer; “Okullarımız 21 yüzyılın bütün nimetlerinden yararlanmalı. Çeltikçi İlköğretim Okulumuz da teknolojiyi yakalayacak. Başta Rotary Kulübünün hanımları olmak üzere tüm üyelerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. iha

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2010, 20:21
banner94