banner116
banner92

Didim EMITT Fuarında tanıtım çalışması yaptı

9-12 Şubat 2012 tarihleri arasında 16. TÜYAP Beylikdüzü Fuar alanında düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına (EMITT) sona erdi. Didim DİTAB çatısı altında fuarda tanıtım çalışması gerçekleştirirken Didim’deki Sivil Toplum Kuruluşu

Didim EMITT Fuarında tanıtım çalışması yaptı
banner94
banner26

Dünyanın en büyük 5. turizm fuarı EMITT sona erdi. 9-12 Şubat 2012 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilen fuara 160’a yakın değişik ülke ile birçok belediye ve ilin tanıtım çalışması için fuarda yer aldı. Didim’de fuardaki tanıtım çalışmalarını DİTAB çatısı altında yürütürken fuara Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği Başkanı Salih Bankoğlu, Didim Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver ile Ticaret Odası Meclis Üyeleri, Didim Esnaf ve Sanatkârlar Odası 2. Başkanı Aydın Bener ve Yönetim Kurulu üyeleri Metin Destici ve Özbey Talayhan, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç, Didim Turizm Derneği Başkanı Deniz Atanay ve Didim Belediyesi Sosyal ve Kültür İşler Müdürü Şahap Gönül katıldı.
Didim’de fuarda Didim Belediyesi, DİTAB, Ticaret Odası, Esnaf Odası ve Esnaf Kefalet Kooperatifinin katkılarıyla kiraladığı 35 m2’lik dört tarafı açık bir stantta tanıtım çalışması yaparken ziyaretçilere Didim’i tanıtan broşür, tanıtım CD’i, çanta, kitap ayracı ve değişik tanıtım materyalleri dağıtıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2012, 12:40
banner118