banner158
banner218

Çift ekranlı LG V50 ThinQ 5G bu hafta satışa sunulacak!

Bu yılın Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi (MWC) kapsamında tanıtılan çift ekranlı LG V50 ThinQ 5G bu hafta satışa sunuluyor. Detaylar haberimizde.

Çift ekranlı LG V50 ThinQ 5G bu hafta satışa sunulacak!
banner216

LG'nin Mobil Dünya Kongresi (MWC) kapsamında tanıttığı çift ekranlı LG V50 ThinQ 5G bu hafta satışa sunuluyor. Cihaz aynı zamanda şirketin geliştirdiği Game Pad uygulaması ile, bir panel oyun için kullanılırken diğer ekranın oyun kumandasına dönüştürmesini sağlıyor.

Çift ekranlı LG V50 ThinQ 5G bu hafta satışa sunulacak!

Son ayların popüler konusu olan katlanabilir telefonlara bir örnek de Güney Koreli teknoloji devi LG'den geldi. Ancak Güney Koreli şirketin tasarladığı cihaz Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X modellerinden biraz farklı. Çünkü 5G özellikli LG V50 ThinQ, ikinci bir ekran takılarak katlanabilir telefona dönüştürülüyor.

Şirketin bu hafta Güney Kore'de çift ekranlı LG V50 ThinQ'yu piyasaya süreceği gelen bilgiler arasında. İkinci ekran telefona özel bir kılıf ile tutturuluyor. Aksesuar takıldığında cihaz iki ayrı ekrana sahip oluyor. LG, 2019 Mobil Dünya Kongesi'nde her iki panelde tam ekran görüntü almanın mümkün olmayacağını ve ayrı olarak kullanılabileceğini doğruladı.

Game Pad uygulaması ile oyun oynamak artık daha kolay

Elbette gelecek olan ikinci ekran ile LG V50 ThinQ'nun kullanışlı olabileceği bazı durumlar mevcut. Bunlardan biri de oyun oynarken daha iyi performans sağlıyor olması. LG, geliştirdiği Game Pad uygulaması ile, bir panel oyun için kullanılırken diğer ekranın oyun kumandasına dönüştürmesini sağlıyor. Bu sayede oyun oynamak daha kolay hale geliyor.

Şirket LG V50 ThinQ'nin 10 Mayıs'ta Güney Kore'de satışa sunacağını bildirildi. 5G özellikli yeni telefon modelinin Mayıs ayı içerisinde ise Avrupa pazarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Siz bu alışılmışın dışındaki çift ekranlı LG V50 ThinQ hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak:
Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 12:23