banner339
banner274

CHP'yi davetiyeyle eleştirdi

AK Parti İl Başkanı sadık Atay, Belediye Başkan adayı Mustafa Ancın'ın kahve toplatılarında bu defa CHP'ye yönelik ilginç iddialarda bulundu.

CHP'yi davetiyeyle eleştirdi
banner401
banner427

AYDINPOST ÖZEL- Başkan Atay, "CHP, Başbakanımzı için yaptırdığımız davetiyyenin birebir aynısını taklit etmiş" diyerek, "Hayret ki partimizin logosunu basmayı unuttular herhalde ki onu göremedim. Böyle olur mu? Her zaman söyledik bunların dikili bir ağacı bile yok diye. İşte bunun göstergesi. Hakikaten yok. Davetiyemizi bile örnek alıyor bunlar, memleketi nasıl idare edecekler" diye konuştu.
AK Parti ve CHP'nin davetiye örneklerini de vatandaşlara gösteren İl Başkanı Sadık Atay, "Birebir aynısı. O nedenle biz diyoruz ki, bizi izemeye devam edin. Bizim daha çok işlerimizi taklit ederler" dedi.
29 Mart'ta belediye başkanlığı seçimini kazanacaklarını vurgulayan Sadık Atay yaptırdıkları ankette AKP %34, DP %21, CHP %20, MHP %17 olarak çıktığını da sözlerine ekleyerek, "Şimdiden zafere hazır olun, çünkü ak kadrolarla ak hizmetler geliyor" yorumunda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2009, 10:19
banner218