banner4
banner23

Aydın Tarımsal Kooperatifçilik Eğitim Toplantısı

Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü teşkilatlarına yönelik ‘Tarımsal Kooperatifçilik’ konulu eğitim toplantısı düzenlendi.

Aydın Tarımsal Kooperatifçilik Eğitim Toplantısı
banner8

Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kırsal Kalkınma Örgütlenme Şube Müdürlüğü’ne tarafından yürütülen ‘Tarımsal Kooperatifçilik’ faaliyetleri ile ilgili olarak Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüklerinde tarımsal kooperatifçilik faaliyetlerinde görevli birer personelin katılımı ile bir eğitim toplantısı düzenlendi.
Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Zeytin toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü ile Şubede Tarımsal Kooperatifçilik konusunda görev alan konu uzmanı personel tarafından, tarımsal kooperatiflerin genel kurul toplantıları, ana sözleşme madde değişiklikleri, proje uygulama ve takip çalışmaları ve genel kooperatifçilik mevzuatı konularında bilgiler verildi. Ayrıca toplantıda tarımsal kooperatifçilik konularında karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirilerek, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2012, 10:12