banner274

Atay'dan Ramazan mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın İl Başkanı Sadık Atay, yayınladığı mesaj ile Aydınlıların ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını kutladı.

Atay'dan Ramazan mesajı
banner296

Türkiye"nin önemli bir dönemden geçmekte olduğuna işaret eden AK Parti İl Başkanı Sadık Atay, “Ramazan'ın rahmet, bereket, kardeşlik ve yardımlaşma ayı olması hasebiyle dünya insanlığı ve güzel Türkiye'miz için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyoruz” dedi.
İslamiyet inancında önemli bir yeri olan Ramazan ayına girilmiş olmasının mutluluğunun yaşandığına işaret eden Atay, “Dünyamızın çeşitli yerlerinde savaş, vahşet, gözyaşı ve insanlık dışı olaylar yaşanmaktadır. Kuraklık sonucu gıda sıkıntısı yaşanmakta; açlık çeken insan sayısı her geçen gün artmaktadır. Dünya böyle iken; ülkemizin son dönemde yaşadığı siyasal kriz sonucu ekonomik dengelerde kısmi bozulmalar yaşanmıştır. Ancak; bu dönem atlatılmıştır. Şimdi hızla ekonomik iyileşmeye ve siyasi istikrara ulaşmak için herkes üzerine düşen görevi yapacaktır. 2010 yılı ülkemiz açısından her bakımdan başarılar yılı olacaktır. Ramazan'ın rahmet, bereket, kardeşlik ve yardımlaşma ayı olması hasebiyle dünya insanlığı ve güzel Türkiye'miz için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyoruz. Tüm hemşerilerimizin Ramazan Ay'ını tebrik ediyoruz” diye konuştu. iha

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2010, 19:08
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k