banner339
banner313

Arazileri inceledi!

Tarım Reformu Genel Müdürü Hacı Duluklu ve beraberindeki heyet Akyeniköy Beldesi Elektrik Tel Çit Sistemi yapımındaki aksaklıkların yerinde incelenmesi için Belediye Başkanı Yusuf Deveci’nin daveti üzerine Akyeniköy’e geldi.

Arazileri inceledi!
banner401
banner427

Genel Müdür Duluklu Elektrikli Tel Çitle çevrilecek arazide incelemelerde bulundu.

Ziyarette Genel Müdür Duluklu"ya Genel Müdür Yardımcısı Metin Türker, Tarım Reformu Genel Müdür Danışmanı Zekai Özar, Tarım Reformu Aydın Bölge Müdürü Hasan Aktaş, Müdür Yardımcısı Mehmet Çakmak katılırken ve heyet Akyeniköy Tarım Reform Arazilerini gezerek Elektrikli Tel Çit sistemlerinin bir an önce yapılması ve yolların düzeltilmesi konusunda incelemelerde bulundu.

Akyeniköy Belediye Başkanı Yusuf Deveci, bölgede Elektrikli Tel Çit sistemi tamamlanmamasından dolayı zeytin üreticilerinin yaban domuzlarından büyük zarar gördüğünü tel sisteminin bir an önce yapılmasını konusunu dile getirdi.
Tarım Reformu Genel Müdürü Hacı Duluklu da Elektrik Tel Çit Sistemini yapan müteahhit firmaya ve Aydın Tarım Reform Bölge Müdürüne sistemin en kısa zamanda yapılması ve 20 Kasım 2009"a kadar bitirilmesi konusunda talimat verdi.
Akyeniköy Belediye Başkanı Yusuf Deveci konunun takipçisi olduğunu belirterek Tarım Reformu Genel Müdürü Hacı Duluklu"ya ve tüm heyetine hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti./iha

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2009, 14:55
banner218