banner158

Alkol masasında kız isteme kanlı bitti

Nazilli ilçesinde ilginç bir bıçaklama olayı yaşandı. Birlikte alkol aldığı kişinin kızını isteyen genç, evlenmek istediği kızın kardeşi tarafından sırtından bıçaklandı.

Alkol masasında kız isteme kanlı bitti
banner152

Edinilen bilgiye göre olay, dün gece saat 23:15 sıralarında meydana geldi. Dün gece 22:30 sıralarında Nazilli’ye bağlı Bozyurt köyü üzerindeki bir bahçe arasında Mustafa A. (38), İbrahim K. (50) ve Ali Ş. buluşarak birlikte alkol aldı. Alkolle beraber gecenin ilerleyen saatlerinde Mustafa A., İbrahim K'ya "Allah’ın emri peygamberin kavliyle kızınla evlenmek istiyorum" demesiyle başladı. Mustafa A. ile İbrahim K. arasındaki tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. İbrahim K’nın oğlu Mustafa Deniz K'yı(19) arayarak durumu belirtmesi ile kavga büyüdü. Motosikleti ile olay yerine gelen Mustafa Deniz K'yı gören, Mustafa A. olay yerinden kaçmaya çalıştı.

Mustafa A’yı takip eden oğul K., koşarken yakaladığı Mustafa A’yı sırtından bıçakladı. Bir eve sığınarak yardım isteyen A., polis ve 112 acil servis ekiplerinin gelmesi ile Nazilli Devlet Hastanesine kaldırıldı. İlk yapılan tedavisinin ardından Mustafa A. yoğun bakıma kaldırılırken, Mustafa Deniz K. ise gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

aydinpost-twitter.png aydinpost-facebook.png

new-8.jpg

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2012, 11:26