banner339
banner274

1 Ekim - BİM mağazalarında elektronik ürün fırsatları!

BİM, 1 Ekim'de tüm mağazalarında birçok elektronik ürünü indirimli fiyatları ile satışa sunuyor! İşte o fırsat ürünleri!

1 Ekim - BİM mağazalarında elektronik ürün fırsatları!
banner448
banner451


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Her hafta olduğu gibi BİM 1 Ekim haftası için de aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. 1 Ekim Cuma günü BİM raflarında pek çok teknolojik ürün yer alacak. Bizler de Teknolojioku olarak perakende zincirlerindeki fırsatları sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu haftanın teknoloji ürünleri arasında vücut analiz baskülüakıllı bileklik, koşu bandı vb birçok fırsat ürünü yer alıyor.

Perakende zincirlerinin en önemli reklam malzemeleri haline gelen elektronik ürünler en fazla dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünler BİM vb marketlerde düzenli olarak her hafta uygun fiyatları ile satışa sunuluyor. Bakalım 1 Ekim haftasında hangi ürünler bizi bekliyor.

BİM bu hafta vücut analiz baskülü, akıllı bileklik, koşu bandı ve birçok fırsat ürününü satışa sunmaya hazırlanıyor. Bu modeller için belirlemiş olduğu fiyatlara ve cihaz özelliklerini yazımızın devamından hep birlikte inceleyelim.



Fiyat: 2.499 TL




Fiyat: 59,9 TL



banner218