Survivor All Star yarışmasında kıran kırana mücadele sürüyor. Ünlüler ve gönüllüler takımları dört dokunulmazlık oyunu ardından 2022 sezonunun ilk ödül oyunu için parkura çıktı. Yarışın ardından Survivor'da veda eden isim netleşecek. Peki, Survivor'da ilk kim gitti?

Tanju Özcan: Bolu Valisi 'aşevine kurban bağışı toplamak caiz mi?' diye müftüye sormuş Tanju Özcan: Bolu Valisi 'aşevine kurban bağışı toplamak caiz mi?' diye müftüye sormuş


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Survivor'a veda eden isim merak konusu! İki takım da dokunulmazlık yarışlarında büyük enerji kaybetti ve 2022 sezonunun ilk ödül oyununa çarşamba akşamı çıktı. Bir kişinin veda edeceği yarışmada iki ünlü, iki de gönüllü adayı bulunuyor. İşte, Survivor'da ödülü alan takım...

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Haftanın ve sezonun ilk ödül oyunu için ünlüler ve gönüllüler tüm kozlarını parkurda paylaştı. Haftanın ödülü ise bisküvi ile birlikte olta takımı oldu. Kadınlarda kazanan ünlüler takımı olurken henüz erkeklerin sonucu netleşmedi.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor 2022 All Star yarışmasının ilk vedası 19 Ocak Çarşamba akşamı! Sercan, Birsen, Gizem ve Hikmet arasından bir isim adaya veda edecek fakat henüz ayrılan isim belli olmadı.