Survivor All Star'da final akşamı yaşanıyor. Ocak ayından bu yana zorlu mücadelelerin yaşandığı parkurda yarışmacılar her gün bir başka oyunda ter döktü. Survivor finali 13 Haziran 2024 Perşembe akşamı İstanbul'da Nefes Açık Hava Sahnesi'nde gerçekleşecek. Kalan 4 finalist, (Batuhan, Seda, Nefise ve Ogeday) Survivor şampiyonu olabilmek için yarışacak. SMS oylaması sonucu belirlenecek All Star 2024 şampiyonu canlı yayında Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak. Peki Survivor 2024 şampiyonu ne zaman açıklanacak?

TV8 ekranlarında uzun süredir yayınlanan Survivor All Star 2024 bu akşam final yapacak. 4 finalist kupaya uzanma mücadelesi verecek. Canlı yayınlanacak Survivor 2024 finali İstanbul'da yapılacak. Acun Ilıcalı'nın sunacağı yarışma büyük heyecana sahne olacak. Finalistler Ogeday, Nefise, Batuhan ve Seda olacak. Peki Survivor şampiyonu ne zaman belli olacak?

SURVİVOR FİNALİ 13 HAZİRAN 2024 PERŞEMBE AKŞAMI TV 8 CANLI YAYININDA BELLİ OLACAK. Survivor 2024 şampiyonu ne zaman belli olacak?

Her bölümü farklı heyecana sahne olan Survivor 2024'te final bu akşam yapılacak. Saat 20:00'da başlayacak canlı yayının gece yarısına kadar sürmesi bekleniyor. Survivor 2024 şampiyonu geceyarısı saat 00:00'da açıklanacak

SURVİVOR ŞAMPİYONU KAÇ PARA ÖDÜL ALACAK? Eski yıllarda Survivor şampiyonlarının aldığı ödül miktarı burada önem taşıyor. Geçtiğimiz yıllarda şampiyonlar 500 bin TL ile ödüllendiriliyordu. Ancak bu yıl rakamın 2 milyon olacağı tahmin ediliyor.

Borsa günü rekorla tamamladı Borsa günü rekorla tamamladı

2024 SURVİVOR FİNALİSTLERİ KİMLER? Uzun süren maraton sonucu Survivor 2024 finalistleri Ogeday Girişken, Batuhan Karacakaya, Seda Ocak ve Nefise Karatay oldu.

SURVİVOR CANLI YAYIN TV8 CANLI SURVİVOR YAYINI BURADA OLACAK.

SURVİVOR ŞAMPİYONU KİM OLDU? 2024 Survivor All Star şampiyonu kim oldu sorusu da gündemdeki yerini aldı. Ancak bu sorunun cevabı gece yarısı saatlerinde belli olacak. Survivor 2024 şampiyonu belli olduğunda haberimiz güncellenecektir.