Survivor 2022 yarışmasında sezonun ikinci ödül oyunu gerçekleşti. Ünlüler ve gönüllüler takımı kıran kırana zorlu parkurda performans sergiledi. İlk ödül oyununu gönüllüler kazanırken ünlülerin hedefi ikinci ödüldeydi. Ardından dört eleme adayı arasından bir isim adaya veda ediyor. Peki, Survivor'da kim elendi?

Yargıtay'dan komşuları ilgilendiren 'su sızıntısı' kararı Yargıtay'dan komşuları ilgilendiren 'su sızıntısı' kararı


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor 2022 All Star yarışmasında ödül oyunu heyecanı yaşandı. İki takım da ikinci kez ödül için karşı karşıya geldi. İlk oyunu kaybeden ünlüler takımı büyük bir hırsla parkura çıkarken gönüllüler ise ödül oyununda yenilmezliğini sürdürmek istiyor. Haftanın eleme konseyinde ise bir isim Survivor hayallerine veda ediyor. İşte, 26 Ocak Survivor veda gecesi...

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? 

Ünlüler ve gönüllüler takımı, ikinci ödül oyunu için mücadele etti. Takımlar haftanın ödülü olan çikolata için kıran kıran yarıştı. Kadınlarda gönüllüler kazanırken erkeklerde ise ünlüler kazandı. En iyiler turunda da berabere kalan ünlüler ve gönüllülerin hayali bayrak turuna kaldı. Ogeday'ın sayısı ile ödül gönüllüler takımının oldu.