Survivor 2023 için heyecan dorukta. Acun Ilıcalı Survivor 2023 senesinde yarışacak olan 2 yeni yarışmacının adını sosyal medya sayfasından duyurdu. İşte Survivor 2023 yarışmasında mücadele edecek iki yeni isim.

Survivor 2023 için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği 2023'de yarışması kesinleşen isimler arasında Berdan Mardini, Ümit Erdim, Murat Eken ve Yusuf Güney vardı.

Survivor 2023 kadrosu şekillenmeye başladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Acun Ilıcalı, Berdan Mardini, Ümit Erdim, Murat Eken, Zeynep Alkan, Seçkin Piriler ve Cansu Tuman'ın ardından Halil İbrahim Göker, Buse Plan, Alper Rende, Elanur, Chaby ve Kürşat Juan'ın da Survivor kadrosunda yer alacağını duyurdu.

Ilıcalı bugün yaptığı paylaşımla Survivor'a iki ismin daha katıldığını duyurdu.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan ünlü televizyoncu, 'Sevgili Aysun Keskin ve Barış Telli, Survivor 2023 kadrosuna dahil oldular. İkisine de başarılar dilerim' dedi.

Ampute Milli Takımı'nda oynadığı futbolla dikkatleri üzerine çeken Barış Telli, Survivor 2023 yarışmasında yer alacak.

SURVİVOR 2023 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor 2023'ün net başlama tarihi henüz bilinmiyor. Ancak program, MasterChef 2022'nin final yapmasının ardından yayın hayatına başlayacak.