banner339
banner391
banner313

Son dakika | UEFA Başkanı Ceferin'den Avrupa Süper Ligi'yle ilgili flaş sözler: Oynayamayacaklar

Son dakika... UEFA Başkanı Aleksander Ceferin, Avrupa Süper Ligi'ne katılan oyuncuların milli takımlarında oynayamayacaklarını söyledi. Buna göre Milan'da forma giyen Hakan Çalhanoğlu, Juventus'ta oynayan Merih Demiral ve Liverpool kadrosunda yer alan Ozan Kabak şu anki takımlarında oynamaya devam ederlerse, EURO 2020'de forma giyemeyecekler.

banner362
Son dakika | UEFA Başkanı Ceferin'den Avrupa Süper Ligi'yle ilgili flaş sözler: Oynayamayacaklar
banner353


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

UEFA Başkanı Aleksander Ceferin\'den Avrupa Süper Ligi'ne katılan oyuncularla ilgili flaş bir açıklama geldi. 

Ceferin konuyla ilgili, "Avrupa Süper Ligi'nde oynayacak futbolcuların, Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonası'nda oynaması yasaklanacak. Milli takımlarında oynamalarına izin verilmeyecek. Juventus Başkanı Agnelli kadar ısrarla ve bu kadar çok yalan söyleyen birini görmedim. Onunla cumartesi öğleden sonra görüştük ve bana her şeyin yalan olduğunu söyledi. Açgözlülük, tüm insani değerlerin buharlaşmasına izin veriyor" ifadelerini kullandı.

Büyük tehlike

Bu açıklamanın ardından Milan'da forma giyen Hakan Çalhanoğlu, Juventus'ta oynayan Merih Demiral ve Liverpool kadrosunda yer alan Ozan Kabak şu anki takımlarında oynamaya devam ederlerse, EURO 2020'de forma giyemeyecekler.
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k