banner313

SON DAKİKA! Gaziantep FK'dan Sumudica açıklaması!

SON DAKİKA! Gaziantep FK'dan Sumudica açıklaması!


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te F5Haber'e abone olun

F5Haber'e Google News'te abone olun

Son dakika haberi... Süper Lig'de gösterdiği performansla büyük bir çıkış yakalayan ve ligde 3. sırada yer alan Gaziantep FK'da teknik direktör Sumudica gelişmesi yaşanıyor. Dün tecrübeli teknik adam yönetimle anlaşamadığını ve Suudi Arabistan'tan kendisine çok iyi bir teklif geldiğini açıklamıştı. Bunun üzerine Gaziantep FK'dan bir açıklama geldi.

İşte Gaziantep Futbol Kulübü'nden yapılan o açıklama:

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanımız Mehmet Büyükekşi önderliğinde geçtiğimiz gün takımımızın Sivas’da kamp yaptığı otelde bir toplantı düzenlenmiştir. Daha önceden planlanan bu toplantıda, takımımızın önümüzdeki süreç hedefleri, transfer planlaması ve teknik direktörümüz Marius Sumudica’nın sözleşme konuları gündeme getirilmiştir. 

Yapılan görüşmeler neticesinde, teknik direktörümüz Marius Sumudica’nın 30 Mayıs 2021 tarihinde sona erecek sözleşmesinin yenilenmesi konusunda içerisinde bulunduğumuz pandemi koşulları da göz önüne alınarak, kulübümüz bütçesi dahilinde bir miktar ücret arttırımıyla birlikte yeni sözleşme teklif edilmiştir. 

Yönetim kurulumuz, teknik direktörümüz Marius Sumudica’yla önümüzdeki süreçlerde de çalışma isteğini yinelemiş olup, yapılan bu teklif karşısında hocamızın yanıtı beklenilmektedir. Teknik Direktörümüz Marius Sumudica, sözleşmesi süresince takımımızda kalmaya devam edecek olup gelişmelerden kamuoyu bilgilendirilmeye devam edilecektir. 
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k