banner339
banner313

Son Dakika: Alexander Sörloth için ilk girişim! Başkan böyle teklif yaptı...

Trabzonspor'da son dakika transfer gelişmesi... Trabzonspor, eski golcüsü Alexander Sörloth'u geri getirmek için Leipzig ile resmi temaslara başladı. 25 yaşındaki Norveçli futbolcunun, ailesi ve menajeriyle birlikte geleceğiyle ilgili bir görüşme yapacağı ve kararını ona göre vereceği öğrenildi. Trabzonspor'un, yabancı transfer hakkını Sörloth veya aynı kalitede bir golcüyle kapatması bekleniyor.

Son Dakika: Alexander Sörloth için ilk girişim! Başkan böyle teklif yaptı...
banner401
banner399


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Trabzonspor, eski golcüsü Alexander Sörloth'u geri getirmek için Leipzig ile resmi temaslara başladı.

Fanatik'in haberine göre; Trabzonspor , eski golcüsü Alexander Sörloth'u geri getirmek için Leipzig ile resmi temaslara başladı. Alman kulübünün başkanı Oliver Mintzlaff ile görüşen Başkan Ahmet Ağaoğlu, "Şu an için sözleşmeli oyuncunuza teklif yapmadık, Sörloth hakkında vereceğiniz kararınızı bekliyoruz. Ona göre hareket edeceğiz" vurgusunu yaptı.

Tatilde bulunan 25 yaşındaki Norveçli futbolcunun, ailesi ve menajeriyle birlikte geleceğiyle ilgili bir görüşme yapacağı ve kararını ona göre vereceği öğrenildi. Trabzonspor'un, yabancı transfer hakkını Sörloth veya aynı kalitede bir golcüyle kapatması bekleniyor.
banner218