banner158
banner218

Şenol Güneş: Burada büyük bir iş yaptık

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Avrupa Ligi'nde 3-2 kazandıkları Sarpsborg maçının ardından kısa bir değerlendirmede bulundu.

Şenol Güneş: Burada büyük bir iş yaptık
banner216

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi‘nde 2-0 geriden gelip 3-2 kazandıkları Sarpsborg maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş, 2-0‘dan 3-2 galibiyetle ilgili ‘‘2-0‘ı da biz yaptık, 3-2‘yi de biz yaptık. Oyuncuların birçoğunun kasıklarında şişkinlik var şu anda. İlk yediğimiz gol ve sonra paniklememiz sıkıntılıydı. Sonra Allah yardım etti. İyi niyetli olunca Allah da yardım ediyor‘‘ ifadelerini kullandı.

İkinci yarıdaki farkla ilgili konuşan tecrübeli teknik adam ‘‘Biz bir şey yapmıyoruz, kendiliğinden gelişiyor. Oyuncular ne yapacağını biliyor. Önemli olan oyuncuların ruhunu vermesi. Şu maçta hiçbir oyuncuya bir şey söyleyemem. Dar bir kadroyla geldik, büyük bir iş yaptık‘‘ dedi.

Hafta sonu oynanacak derbiye çok fazla dinlenmeden çıkacaklarının hatırlatılması üzerine Şenol Güneş ‘‘Buradan bir yolculuk yapacağız. Sonra bekleyip bir yolculuk daha yapacağız ve sabah 8‘de ancak Türkiye‘de olacağız. Sonra Galatasaray için kampa gireceğiz‘‘ şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 08:09