banner158

Radamel Falcao bu hafta geliyor

Monaco formasıyla son maçına dün akşam Metz deplasmanında çıkan Falcao, hafta içinde İstanbul’a gelerek Galatasaray’la resmi sözleşme imzalayacak. Sarı-Kırmızılılar, Kolombiyalı yıldızı Konya maçına yetiştirmeyi hedefliyor.

Radamel Falcao bu hafta geliyor
banner152


Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, “Taraftarımızın gönlü yüzde 99 rahat olsun” diyerek, transferinde artık sona gelindiğini müjdelediği Radamel Falcao, dün akşam Monaco ile son maçına çıktı. Metz deplasmanında forma giyerek bir anlamda kulübe veda eden Kolombiyalı yıldızın, bu hafta içerisinde Türkiye’ye gelerek Galatasaray’la resmi sözleşme imzalaması bekleniyor. Galatasaray Yönetimi, yarın Fransa’ya bir kez daha temsilci göndererek bonservis konusunu tamamen çözüme kavuşturacak.

O resimler imzadan mı?

Albayrak’ın Falcao’ya sarılması dışında, “Monaco 2. Başkanı Petrov ile çok güzel resimlerimiz var” derken, tarafların arasındaki protokol anlaşmasını kast ettiği ileri sürüldü. Tek şart ise Falcao’nun Monaco formasıyla son bir maça daha çıkmasıydı. Kadrosunu Ben Yedder ile güçlendiren ve bir golcü daha almak için çalışmalarını sürdüren Fransız kulübü, böylece Falcao’nun transferine izin verecek.Radamel Falcao Monaco'nun Metz maçı kadrosunda yok!
Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2019, 09:06