banner339
banner313

Neymar'dan sonra bir yumruk skandalı daha! Yago Pikachu...

Paris Saint Germain'in dünyaca ünlü yıldızı Neymar, Rennes'e penaltılarla 6-5 yenildikleri Fransa Kupası finalinin ardından bir taraftarı yumruklamıştı. Söz konusu skandalın bir benzerine bu defa bir başka Brezilyalı futbolcu Yago Pikachu imza attı.

Neymar'dan sonra bir yumruk skandalı daha! Yago Pikachu...
banner475

Paris Saint Germain'in dünyaca ünlü yıldızı Neymar, Rennes'e penaltı atışlarıyla 6-5 yenildikleri Fransa Kupası finalinin ardından bir taraftarı yumruklamıştı. Söz konusu skandalın bir benzerine bu defa bir başka Brezilyalı futbolcu Yago Pikachu imza attı.

Brezilya Serie A'da Corinthians ile 1-1 berabere kaldıkları maç için havaalanına indiği sırada taraftarlarla fotoğraf çektiren Vasco da Gama futbolcusu Pikachu, kendisine doğru yabancı bir cisim fırlatan taraftarın yüzüne sert bir yumruk attı.

Olayın ardından resmi Instagram hesabından bir özür mesajı yayımlayan 27 yaşındaki Sambacı, "Dizinde çocuğu olan bir anneyle fotoğraf çektirdiğim sırada bize doğru bir şeyler atıldı. Atılan nesne, hem bana hem de çocuğa isabet etti. Aynı cismin polislere kadar ulaştığını da görebilirsiniz. Elbette yaptığım şeyden ötürü büyük pişmanlık duyuyorum. Ancak bu, özellikle de yanımda bir çocuk varken hiç beklemediğim bir harekete karşı gösterilmiş bir tepkiydi." ifadelerini kullandı.

Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2019, 14:12
banner218