banner83

Menajeri İtalyan basınına açıkladı! Dorukhan...

Beşiktaş'ın genç yıldızı Dorukhan Toköz için Genoa kulübünün 6 milyon euroluk bir transfer teklifinde bulunacağı iddia edilmişti. 22 yaşındaki futbolcunun menajeri Necdet Ergezen, konuyla ilgili olarak İtalyan basınına açıklamalarda bulundu.

Menajeri İtalyan basınına açıkladı! Dorukhan...
banner94
banner26

Beşiktaş'ta gösterdiği performansla A Milli Takım'a kadar yükselen Dorukhan Toköz'ü Cesare Prandelli'nin çalıştırdığı Genoa'nın transfer etmek istediği öne sürülmüştü. İtalyan kulübünün 22 yaşındaki genç ön libero için Siyah Beyazlı kulübün kapısını 6 milyon euroluk bir teklifle çalacağı iddia edilmişti.

Milli futbolcunun menajeri Necdet Ergezen ise konuyla ilgili olarak İtalya'da yayım yapan "calciomercato.it" adlı internet sitesine yaptığı açıklamada görüşmeleri doğruladı ve şunları söyledi:

"Bunlar, inkar edemeyeceğim iddialar. Çünkü Beşiktaş ile Genoa arasında resmi olmayan bir görüşme gerçekleşti. Genoa, oyuncuya olan ilgisini iletti ve iki kulüp, bonservis bedeli üzerinde konuştu. Beşiktaş, Dorukhan için 6 milyon euro'dan fazla istiyor. Şahsen biz, Serie A'ya transfer olma fikrine açığız. Bununla birlikte Dorukhan'la Avrupa'dan başka kulüpler de ilgileniyor. Bunlar arasında bazı İtalyan takımları da var."

Prandelli'den Beşiktaş'a 6 milyon euroluk teklif
Dorukhan Toköz: "Türklerin yenemeyeceği bir takım yok"

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 17:59

banner102