banner339
banner274

Lassana Diarra Giderse Yerine Raul Meireles Geçecek

Marsilya, devre arası transfer döneminde takımdan ayrılma durumu olan Diarra'nın yerine Fenerbahçe'nin sözleşme uzatmadığı Raul Meireles'i getirecek.

Lassana Diarra Giderse Yerine Raul Meireles Geçecek
banner401
banner427

Galatasaray'ın yaz transfer dönemi boyunca görüşmelerde bulunduğu ancak kadrosuna katamadığı Lassana Diarra, devre arasında Marsilya'dan ayrılacak. Kazanacağı imza parasıyla birlikte Lokomotif Moskova'ya olan borcunu ödemeyi düşünen futbolcunun bu sebeple Fransız kulübünden ayrılacağı aktarıldı.

"BURADA OLDUĞU İÇİN MUTLUYUZ"

Diarra için belirsizliğin sürdüğünü belirten Marsilya menajeri Passi şu ifadeleri kullandı:
Şu anda kalacak mı, bilmiyorum. Transfer dönemi sona erdi ve o burada. Bana göre sıradışı bir oyuncu. Onun ayrılık ihtimaline karşı planlarımı yaptım, alternatiflerimiz var. Bugün burada, çalışıyor ve bizimle olduğu için mutluyuz.

GİDERSE YERİNE MEİRELES

Fransız basını Diarra'nın ayrılığı ile ilgili olarak flaş bir iddiayı da gündeme getirdi. O iddiaya göre Fenerbahçe'den ayrılan Portekizli orta saha Raul Meireles, Fransız kulübüyle görüşüyor. Diarra'nın boşluğunu doldurmak isteyen ve ona bir alternatif hazırlamak isteyen Fransız kulübünün futbolcuyu renklerine bağlamak üzere olduğu iddia edildi.
Hatırlanacağı üzere 33 yaşındaki futbolcu ile Fenerbahçe'nin sözleşmesi sona ermişti. Sarı lacivertli kulüp tecrübeli futbolcu ile sözleşme yenilememeyi tercih etmişti.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2016, 10:57
banner218