banner239
banner218

Kural hatası var mı?

Fenerbahçe'nin Alanyaspor maçında kural hatası olduğu gerekçesiyle bugün TFF'ye başvurması bekleniyor. Sarı-lacivertliler maçın tekrar edilmesini talep ediyor. Konuyla ilgili konuşan MHK Başkanı Zekeriya Alp ise "Bana göre kural hatası yok. Ama hukuk kuruluna başvurabilirler. Orada incelenir. Halis (Özkahya) çok iyi maç yönetti" dedi

Kural hatası var mı?


Süper Lig'in 4. haftasında Fenerbahçe, Alanyaspor'a 3-1 mağlup oldu. Maç sonrasında ise Fenerbahçe’nin yediği hem birinci hem de ikinci golde kural hatası olup olmadığı büyük tartışma yarattı.

Yayıncı kuruluştan görüntüleri isteyen Fenerbahçe, 1. golde kural hatası olduğu gerekçesiyle TFF'ye başvurmaya karar verdi. Maçtan sonra 48 saat içinde TFF'ye başvurma hakkı bulunan sarı-lacivertli takım mücadelenin tekrar edilmesini talep ediyor.

banner245


Maç sonrasında ise Fenerbahçe’nin yediği hem birinci hem de ikinci golde kural hatası olup olmadığı büyük tartışma yarattı. 

Konuyla ilgili TFF'den ilk açıklama da geldi...  Sözcü'ye konuşan MHK Başkanı Zekeriya Alp ise "Bana göre kural hatası yok. Ama hukuk kuruluna başvurabilirler. Orada incelenir. Halis (Özkahya) çok iyi maç yönetti" dedi.

Fenerbahçe'nin TFF'ye bugün başvuru yapması ve kısa süre içerisinde maçla ilgili kararın verilmesi bekleniyor.
Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 13:16
banner230