banner339
banner313

İbrahim Üzülmez: Ayağımıza gelen fırsatı teptik

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, 3 - 0 kaybettikleri Abalı Denizlispor maçının ardından "Hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyoruz ama bugün ayağımıza gelen fırsatı teptik" dedi.

İbrahim Üzülmez: Ayağımıza gelen fırsatı teptik
banner475

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, 3 - 0 kaybettikleri Abalı Denizlispor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Üzülmez, saha içerisinde mücadeleden uzak bir görüntüleri olduğunu ifade ederek, "Kötü bir mücadele ettik. Rakibimiz daha etkili daha iyi oynadı. Önümüzdeki hafta istediğimiz şekilde oynayıp bu camiayı istenilen noktaya ulaştırmak istiyoruz. Bu tür mağlubiyeti kendime yakıştıramadım. Futbolda kaybetmek var ama bu şekilde kaybetmek bize yakışmadı tabi bu kadar hata yaparsanız kaybedersiniz. Tepki olarak başarıda övgü varsa başarısızlıkta tepki vardır. Ben oyuncularımı seviyorum sadece onlara şunu söylüyorum bu mücadele onlara yakışmadı. İğneyi kendimize batırmamız gerekiyor. Final dediğimiz atakları değerlendirmekte sıkıtı yaşıyoruz. Bir planımız vardı, ama planlarımız tutmadı, rakibe bu kadar farklı yenildikten sonra tuttuğunu söyleyemeyiz. Rakip bizden daha iyi oynadı. Bizim tarafımızdan baktığınız zaman da doğru oynayamadık. Bu oyuncular ligin zirvesindedir. Takımı oyuncular buraya taşıdılar. Denizlispor'dan 1, Hatayspor'dan 6 puan öndeyiz. Ben onlara teşekkür ediyorum ama tabi iğneyi kendimize batıracağız" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2019, 23:22
banner218