banner158

Henry Onyekuru Galatasaray'da kalacak mı? Resmen açıkladı...

Galatasaray'ın geçtiğimiz yaz Everton'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Nijeryalı sol kanat oyuncusu Henry Onyekuru'nun önümüzdeki sezon Sarı Kırmızılılar'da kalıp kalmayacağı büyük merak konusuydu. Genç yıldızdan konuyla ilgili flaş bir açıklama geldi.

Henry Onyekuru Galatasaray'da kalacak mı? Resmen açıkladı...

Galatasaray'ın geçtiğimiz yaz Everton'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Nijeryalı sol kanat oyuncusu Henry Onyekuru'nun önümüzdeki sezon Sarı Kırmızılı kulüpte kalıp kalmayacağı büyük merak konusuydu. Genç yıldızla konuyla ilgili olarak ülkesinde yayım yapan Football Live adlı internet sitesine flaş açıklamalarda bulundu.

Şu an için transferiyle ilgili herhangi bir şey söylemeyeceğini belirten 21 yaşındaki oyuncu, "Hâlâ Everton'ın oyuncusuyum. Kulüple masaya oturmadan sezonu iyi bir şekilde bitirmek istiyorum ve şu an yalnızca buna odaklanmış durumdayım. Kariyerimde daha ilerilere gidebilmek için gerekli kararları menajerim alıyor." ifadelerini kullandı.

"Galatasaray beni tutmak istiyor"

Geleceği hakkında menajeriyle bir konuşacağını belirten Onyekuru, "Galatasaray'ın beni takımda tutmak istediği doğru. Şu anda Galatasaray'da oynamanın tadını çıkarıyorum. Taraftarlar da bize inanılmaz bir destek veriyor. Ancak daha önce de söylediğim gibi hâlâ Everton'ın oyuncusuyum ve neler olacağını hep birlikte göreceğiz." şeklinde konuştu.

Öte yandan haberde Sarı Kırmızılı yönetimin yıldız ismi takımda tutmak için 800 bin euro olan maaşını iki katına çıkarmayı teklif ettiği belirtildi.

Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 16:57
banner192