banner83

Galatasaray Younes Belhanda için artık 15 milyon Euro istiyor

Galatasaray yönetimi devre arasında Faslı futbolcu için Al Ittahad'ın yaptığı 10 milyon Euro'luk teklifi kabul etmiş, Terim'in ısrarıyla satıştan vazgeçmişti. Yönetim, müthiş bir form grafiği çizen Belhanda için artık 15 milyon Euro isteyecek.

Galatasaray Younes Belhanda için artık 15 milyon Euro istiyor
banner94
banner26

Geldiği günden bu yana performansı hep tartışma konusu olan Belhanda, ligin 2. yarısında Galatasaray‘ın en önemli kozlarından biri haline geldi. Faslı yıldızın yükselen performansı fiyatını da yansıdı!.. Sarı-Kırmızılı yönetim, birçok kulübün listesindeki Belhanda‘nın bonservisine zam yaptı.

TERİM DEVREYE GİRMİŞTİ

Galatasaray yönetimi devre arasında Faslı yıldız için Al Ittihad‘tan gelen 10 milyon Euro‘luk teklifi kabul etmişti. Ancak Fatih Terim‘in devreye girmesi sonrasında satıştan vazgeçilmişti.

KULÜPLER BU RAKAMA ÇIKAR!

Gelen bilgilere göre yönetim, özellikle Arap kulüplerinin ilgisini çeken Belhanda için artık kapıyı 15 milyon Euro‘dan açacak. Yıldız futbolcu için kulüplerin bu rakama çıkabileceği düşünülüyor.

TRANSFER İÇİN ÇOK KRİTİK!

UEFA ile yaptığı anlaşma gereği sattığı kadar oyuncu alabilen Galatasaray, Belhanda‘yı bu anlamda da büyük bir koz olarak görüyor. Yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor.

SON 6 MAÇTA 6 GOLE KATKI

Ligin ikinci yarısında müthiş bir çıkış yakalayan Younes Belhanda son 6 maçta 4 gol ve 2 asistle tam 6 gole direkt katkı yaptı.

(Takvim)

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 16:18

banner102