banner339
banner313

Fikret Orman: Özür diliyorum

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman derbide yaşanan olaylarla ilgili olarak "Ne olursa olsun biz bu olayların içinde bu şekilde yer almamalıydık. Kendi adıma tüm spor kamuoyundan özür diliyorum. Fenerbahçe'ye de kupada başarılar diliyorum" dedi.

Fikret Orman: Özür diliyorum
banner401
banner427

Vodafone ile yenilenen sözleşmenin basın toplantısında konuşan Beşiktaş başkanı Fikret Orman kamuoyundan özür diledi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe'yle oynanan mücadeleyi 1-0 kaybeden ve kupaya veda eden Beşiktaş'ta derbide yaşananları değerlendiren başkan Fikret Orman, "Ne kadar provoke edilirse edilsin biz bu olayların içinde yer almamalıydık. Ben tüm kamuoyundan bunun için özür diliyorum" dedi.

Fikret Orman'ın açıklamaları şu şekilde:

"Vodafone ile işbirliğimiz 150 milyon doları geçmiş durumda. Yıllık 7 milyon dolarlık bir anlaşma. Bunun 5 milyonu nakit, kalanı statla alakalı ödemeler. Göğsümüzde Vodafone ile birlikte daha nice başarılara imza atacağımıza inancımız tam.

Gerçekten çok üzgünüm. Skorla alakalı değil bu. Ezeli rekabette olan şeyler bunlar. Ancak futbol konuşulmadı. Farklı bir külübüz. Böyle bir fotoğraftın içinde olduğumuz için üzgünüm. Futbolcuların böyle şeylerle anılması hoş değil. Ne provokasyon olursa olsun, bizim buna alet olmamamız lazımdı,üzgünüm. Nasıl bir provakasyon olursa olsun, içinde olmamamıza rağmen. Yaptığımız bir hata varsa da kamuoyundan özür diliyorum. Bende de hatalar var. Polemiğe girmemem lazımdı.Fenerbahçe'ye kupada başarılar diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 11:07
banner218