banner158
banner218

Fenerbahçe'de artık tek gündem Galatasaray!

MKE Ankaragücü galibiyetini geride bırakan sarı-lacivertliler deplasmanda oynayacakları dev maça bileniyor. Ersun Yanal takımı sahada hazırlarken Emre ile Volkan da beyin yıkıyor.

Fenerbahçe'de artık tek gündem Galatasaray!
banner216


Fenerbahçe camiasında bayram hazırlığı başladı. Galatasaray derbisi için geri sayıma geçen sarı-lacivertlilerde yönetiminden taraftarına, teknik heyetinden futbolcusuna herkesi heyecan sardı. Yönetimin dev maç için oyunculara yüksek bir prim planladığı öğrenilirken, taraftarlar da maç günü Samandıra’ya yapacakları çıkarmaya hazırlanıyor. Teknik heyet ise Galatasaray’ı devirecek taktik planlar üzerine kafa yoruyor. Ersun Yanal ve ekibi, hem kadro hem de rakip analizlerine yoğunlaşmış durumda. Eldivenlerini asarak teknik heyete dahil olan Volkan ile yuvaya geri dönen kaptan Emre’ye ise beyin yıkama görevi düşmüş durumda. Fenerbahçe’nin iki efsanesi, takım arkadaşlarına Galatasaray tecrübelerini ve bu karşılaşmanın camia için önemini anlatıyor.Böylesi görülmedi

Kariyeri boyunca Kadıköy’de Galatasaray mağlubiyeti göremeyen Volkan Demirel, futbolcu kardeşleriyle bireysel konuşmalar yaparak takımın motivasyonu artırırken kaptan Emre de toplantılar düzenliyor. Bu ikiliye destek veren isimlerin başında ise Dirar ile Jailson geliyor. Galatasaray derbisinin daha önce yaşanan tecrübelerle kıyaslanamayacağını arkadaşlarına anlatan Dirar, “Sahaya çıktığınızda ne demek isteyeceğimi çok daha iyi anlayacaksınız” derken Jailson ise “Ben Galatasaray’a gol atmış gerçek bir Fenerbahçeliyim. Umarım siz de bu keyfi yaşarsınız” sözleriyle takıma moral pompalıyor. Derbi havası Samandıra’nın her yerinde hissedilirken koridorlarda şarkılar ve marşlar yankılanıyor.

Hasan Ali müjdesi

Derbi hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de sakatlığı sebebiyle uzun süredir formasından uzak kalan Hasan Ali Kaldırım da çalışmaya katıldı. Teknik direktör Ersun Yanal’ın Hasan Ali’ye derbide forma verebileceği öğrenildi. Bu arada Emre ve Moses ve Isla da takımla çalıştı. 

Kaynak: Türkiye
Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 11:44