banner339
banner391
banner274

Cengiz Ünder paylaşılamıyor! Avrupa devleri peşinde

Cengiz Ünder paylaşılamıyor! Avrupa devleri peşinde
banner385


Roma'da forma giyen Milli futbolcumuz Cengiz Ünder, yol ayrımında. Gösterdiği gelişimle Avrupa'nın önemli kulüplerinin radarına giren Cengiz Ünder için transfer dedikoduları her geçen gün artıyor. Arsenal ve Borussia Dortmund gibi takımlarla da ismi anılan Cengiz için Napoli'nin 35 milyon Euro'yu gözden çıkardığı iddia edilmişti.

'Cengiz ile ilgilenen tek takım Napoli değil'

NTV'ye açıklamalarda bulunan milli futbolcunun menajeri Mirsad Türkcan, Avrupa'nın dev kulüplerinin Cengiz Ünder'i transfer etmek için girişimlerinin olduğunu söyledi. Türkcan, "Cengiz ile ilgilenen tek takım Napoli değil. Şu an kulüp ismi veremem fakat Avrupa'da dev olarak kabul edilen kulüplerin Cengiz için girişimleri var. Cengiz'in şu an tek hedefi, kalan 10 maçta daha fazla şans bulup Roma'ya katkı sağlamak" diye konuştu.

'Cengiz için en doğru tercihi yapacağız'

Mirsad Türkcan, sezon sonunda Cengiz'in kariyeri için doğru kararı vereceklerini söylerken "Cengiz kendi pozisyonunda Avrupa'nın en önemli oyuncularından biri konumunda ve henüz 22 yaşında. Kulübüyle arasında hiçbir sorun yok. Ancak sezon sonu Roma Kulübü gelen teklifleri değerlendirmek isterse onlarla görüşerek Cengiz için en doğru tercihi yapacağız" ifadelerini kullandı.

Cengiz, Roma'da 85 maçta 17 gol ve 12 asistlik performans sergiledi.

İtalyan ekibinde 3. sezonunu geçiren Cengiz Ünder'in sözleşmesi 2022 Haziran ayında sona eriyor.
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k