banner339
banner381
banner313

ARKO MEN PROTALITY: Trial by Fire için final zamanı

PUBG Protality Series’in bayrağını Avrupa’ya taşıyan ARKO MEN PROTALITY: Trial by Fire’da Grup Aşamaları tamamlandı. 11 takım, heyecanın sürekli tavan yaptığı Grup Aşaması sonrası Final Aşaması’na geçmeye hak kazandı.

banner362
ARKO MEN PROTALITY: Trial by Fire için final zamanı
banner353


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Arko Men geleceğin babalarının en sevdiği marka olma yolunda devam eden gençlik çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Arko Men, gençlerin espor heyecanına PUBG Protality Series ile ortak oluyor ve Avrupa serüvenine uzanan bu yolda onların yanında yer alıyor!

Türkiye'nin en büyük online yemek ve market ürünleri sipariş platformu Yemeksepeti, PUBG Protality Series ile Avrupa'ya giden yolda espor heyecanını yaşayan herkese destek oluyor!

Grup Aşaması takımları 4 farklı günde toplam 20 maç boyunca mücadele edildi. Şimdi ise sırada 30.000 TL nakit ödül havuzu, bir Avrupa bileti ve oynanacak 20 maç var. 5’i Davetli, 11’i Grup Aşamasından gelen takımlar, aşağıdaki 4 maç gününde, her gün 5 maç oynayacaklar.

Maç Günleri:

20 maç sonunda, 16 takımdan sadece 1 tanesi Türkiye’nin en iyisi olarak ödül havuzunun aslan payını ve PUBG’nin Avrupa serisi PCS4 bölgesel finallerine katılım hakkını cebine koyacak.

Tüm maçlar Buğrahan “Wreckage” Şevke, Timur “Timurlengx” Günay, Mustafa “Fanius” Gültekin, Özgür “ROOT” Alagül, Utku “Shomaaz” Taşyürek ve Fatih “KAHIA” Kahya’nın sunumu ile //twitch.tv/pubgtvturkiye adresinden canlı olarak takip edilebilecek.
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k