banner158

2018 Kurban Bayramı tatili kaç gün? Kurban bayramı ne zaman?

2018 Kurban Bayramı tatili kaç gün? Kurban bayramı ne zaman? sorusunun aramaları her geçen gün artıyor. Tatil planı yapanlar, Kurban Bayramının ne zaman ve tatilin kaç gün olduğunu öğrenmek istiyor. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan bir son dakika açıklaması geldi. İşte 2018 Kurban Bayramı ve tüm detayları...

2018 Kurban Bayramı tatili kaç gün? Kurban bayramı ne zaman?
banner152

Tatil planı yapanlar, Kurban Bayramının ne zaman ve tatilin kaç gün olduğunu öğrenmek istiyor. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan bir son dakika açıklaması geldi. İşte 2018 Kurban Bayramı ve tüm detayları...

Kurban bayramı ne zaman

Ramazan Bayramının ertesinde vatandaşların gözü Kurban Bayramında. Yoğun iş temposundan yorulan ve tatil için vakit bulamayan vatandaşlar bayramları iple çekiyor. Kurban Bayramı da hem kurban ibadetinin gerçekleştirilmesi hem de iş temposundan yorulan vatandaşlar için önemli bir fırsat.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın açıklamalarından satır başları;

100 günlük icraat programı cuma günü açıklanacak. 2019-2023 dönemine ait stratejik planlaması yıl sonuna kadar tamamlanacak.

(Suriye) Siyasi geçiş süreciyle ilgili çalışmalar sürecek. Suriye kaynaklı terör tehditlerine karşı etkin mücadelemiz devam edecek.

(ABDile Rahip gerilimi) Türkiye hiçbir tehdide prim vermez, kabul etmez.

Kurban Bayramı tatili 9 gün olarak kararlaştırıldı.

İşte Kurban Bayramı Tatili ile ilgili tam açıklaması:

Kurban bayramı yaklaşıyor. Kabinemizin aldığı kararı da sizlerle paylaşmak istiyorum. Kurban bayramı 9 güne çıkartılmıştır. Yani arefe günü Pazar günü tatile dahil edilmiş bulunuyor. Toplamda 9 gün olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 18:57