Galatasaray'ın Bodo Glimt'ten kadrosuna katmaya çalıştığı Ola Solbakken'in transferinde flaş bir gelişme yaşandı. Genç yıldızın menajeri İstanbul'da, Sarı-Kırmızılı yöneticilerle bir araya geldi. Norveçli futbolcu için artık imzanın çok yakın olduğu belirtiliyor.

Ola Solbakken transferinde artık son viraja girildi. Galatasaray 'ın Bodo Glimt'ten kadrosuna katmak istediği 23 yaşındaki kanat oyuncusu Solbakken'in menajeri, İstanbul'a geldi. Sarı-Kırmızılı yöneticiler, 6 ay sonra boşa çıkacak olan Norveçli futbolcuyla ilgili tüm ihtimalleri masaya yatırdı.

Fanatik'in haberine göre; henüz Bodo Glimt ile bonservis sorunu çözülmese de oyuncuya yıl sonunda bedava imza attırma ihtimali ortaya çıktığı için, Galatasaray cephesinin eli bir hayli güçlü durumda. Öte yandan taraflar arasında herhangi bir uçurum olmadığı ve anlaşmanın kısa sürede gerçekleşmesinin beklendiği öğrenildi. Solbakken'in menajeriyle İstanbul'daki bu buluşmada el sıkışılması halinde, transferin birkaç gün içinde netleşeceği ifade ediliyor.

750 bin Euro'ya bitebilir