Kampanya kapsamında, Vakıfbank Worldcard sahipleri 1-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe yapacakları alışverişlerde büyük avantajlar elde edecekler. 4 adet 750 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere, 75 TL değerinde Worldpuan hediye edilecek.

Kampanyadan tüm müşteriler yararlanabilecek. Ayrıca, ek kart ve sanal kartlarla yapılan alışverişler de kampanyaya dahil olacak. Bir müşteri, kampanya süresince en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilecek.

Kampanya koşullarına göre, BusinessCard'lar, Bankomat Kartlar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil edilmeyecek. Aynı gün içinde yapılan 750 TL ve üzeri alışverişlerden sadece biri kampanyaya hak kazanacak.

Katılım için müşterilerin VakıfBank Mobil uygulamasında yer alan "Cepte Kazan" bölümünden "Hemen Katıl" tuşuna basmaları yeterli olacak. Kampanya katılımı 1-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilebilecek ve kazanılan Worldpuan'lar 06 Eylül 2023 tarihine kadar yüklenecek. Worldpuan'lar, yüklendikleri tarihten bir gün sonra kullanılabilir olacak ve son kullanma tarihi 21 Eylül 2023 olacak. Kullanılmayan Worldpuan'lar ise 22 Eylül 2023 tarihinde geri alınacak.

Kuyumcudan milyonluk vurgun iddiası | “Cenazem var” yazısı astı, 1 haftadır haber yok Kuyumcudan milyonluk vurgun iddiası | “Cenazem var” yazısı astı, 1 haftadır haber yok

Kampanya kapsamında Express Card sahiplerinden 4.99 TL kampanya katılım bedeli alınacak. Vakıfbank, kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutuyor.