Facebook’ta sahte profil hesap açıp bazı isimler hakkında yorumlarda bulunduğu öne sürülen İsmail Özer kısa süre önce de alkollü araç kullandığı için ehliyetini kaptırdığı için zor anlar yaşamıştı. 

KOYUN ALIŞVERİŞİ YAPMIŞTI AMA…

Tariş Başkanı İsmail Özer hakkında Söke’de Salı günü yaşanan bir gelişme tüm dikkatleri üzerine çekti.

Söke Tariş Pamuk Kooperatif Başkanı İsmail Özer’in Sökeli koyun üreticisi Y.E’den koyun aldığı, alışveriş sırasında kaporasını verdiği ancak geri kalan ödemeyi yapmadığı için karşı tarafla sorun yaşadığı gelen bilgiler arasında.

Jandarma’ya intikal eden olayda, üretici Y.E, Başkan Özer’i telefonla arayıp parasını istedi. Ancak Özer Y.E’ye beklemediği bir tepki verince ortaklık bir anda karıştı. Karşılıklı sözlü atışmalar neticesinde olay jandarmaya intikal etti. 

İsmail Özer, Y.E’den tehdit ve hakaret gerekçesiyle şikâyetçi oldu. Jandarma ekipleri savcının talimatıyla Y.E akşam saatlerinde ifade için Söke Jandarma Karakoluna getirildi. Y.E ifadesinde koyun parasını alamadığı için aralarında tartışma çıktığını kabul etti. 

Jandarma ekipleri sabah saatlerinde Y.E’yi savcılığa sevk edeceği sırada İsmail Özer, tekrar Jandarma Karakoluna gelip şikayetten vazgeçtiği öğrenildi.

İSMAİL ÖZER HAKKINDA ENTARİ GİYDİ İDDİASI

Öte yandan İsmail Özer’in yaşanan bu tartışma sürecinde entari giydiği, hatta “etek”le geldiği iddiaları Söke’yi karıştırdı.

Aydınpost’un ulaştığı bazı görgü kaynakları, olayın yaşandığı gün İsmail Özer’in oldukça telaşlı hareketlerinden bahsetti. 

İsmail Özer’in önce Söke Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’e gidip koruma talebinde bulunduğu, daha Ak Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’u arayıp destek istediği öne sürüldü.

İsmail Özer’in daha sonra jandarma karakoluna giderek şikâyetçi olduğu kaydedildi. 

Tariş Başkanı İsmail Özer’in şikâyetini neden geri çektiği ise hala merak konusu.