Mahkeme davayı 12 Ocak 2023 Perşembe gününe ertelerken, o tarihe kadar Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel'in sağlık durumuyla ilgili raporun hazır edilmesini istedi.

Duruşmada çıkan kararda şu ifadeler kullanıldı;

"Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Başhekimliğine; Mahkememizde görülmekte olan vesayet davası nedeniyle hakkında vasi atanması istenilen Levent Tuncel'in gerekli muayenesinin yapılarak adı geçenin akli dengesinin akıllıca yaşam sürmek için yeterli olup olmadığı, yeterli ise ne ölçüde normal bir yaşama izin verdiği, iradesinin verdiği kararlar ve hareketleri üzerinde nasıl bir etki yaratacağı, kendi işlerini görecek güce sahip olup olmadığı, sürekli yardıma muhtaç olup olmadığı, başkalarının emniyetini tehdit edip etmediği, muhafaza altına alınıp alınmayacağı, hastalığının ne kadar müddet süreceği, sürekli olup olmadığı, vasi tayini gerekip gerekmediği, hakimlikçe dinlenmesinde yarar olup olmadığı hususunda düzenlenecek sağlık kurulu raporunun duruşmanın bırakıldığı 12. 01. 2023 tarihinden önce mahkemeye gönderilmesi rica olunur."

Erdoğan, Aydınlılara seslendi Erdoğan, Aydınlılara seslendi

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel görevimin başındayım dedi ama niye CHP heyetiyle fotoğraf servis etmedi? Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel görevimin başındayım dedi ama niye CHP heyetiyle fotoğraf servis etmedi?