Sağlık sorunları sebebiyle görevini yerine getiremeyen Başkan Tuncel bugün Söke Belediye Meclisinde bulunan siyasi partilerin ilçe başkanları ve Belediye meclis üyeleri ile bir toplantı organize etti. 

Adnan Menderes Üniversitesi depremzedeler için yardım kampanyası başlattı Adnan Menderes Üniversitesi depremzedeler için yardım kampanyası başlattı

Söke Belediyesi Sosyal Tesislerinde organize edilen yemek fiyasko ile sonuçlandı. CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, İyi Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez, MHP Söke İlçe Başkanı Ömer Akalın ve bir çok meclis üyesi yemeğe katılmadığı öğrenildi. 

Başkan Tuncel’in yemeğinin kalabalık geçmesi için Söke Belediye Başkan Yardımcısı Veli Devrim Yerli’nin çok çaba sarfettiği, dün içinde defalarca Söke İyi Parti İlçe Başkanı Çağlar Çelikez’i aradığı ama ikna edemediği öğrenildi.

AK Partili Hasan Turhan, Levent Tuncel için vasi atanması talebiyle mahkemeye başvurmuştu, dava kabul edildi AK Partili Hasan Turhan, Levent Tuncel için vasi atanması talebiyle mahkemeye başvurmuştu, dava kabul edildi