Adana'nın Seyhan ilçesine bağlı Gürselpaşa Mahallesi'nde  sabah saatlerinde ilginç bir olay yaşandı. Mahalle sakinleri, yabancı uyruklu olduğu iddia edilen bir kadının çıplak bir şekilde koştuğu anlara şahit oldu ve hemen müdahalede bulundu.

Köpek sevme kavgası karakolda bitti Köpek sevme kavgası karakolda bitti

Sosyal medyada viral olan görüntülerde, yabancı uyruklu olduğu iddia edilen bir kadının sokak ortasında çıplak bir şekilde dolaştığı anlar yer aldı. 'Adana.haberleri' Instagram hesabından paylaşılan görüntülerde kadını gören vatandaşlar, hemen polisten yardım istedi ve alkol etkisinde olduğu öğrenilen kadının üzerini battaniyeyle örtmeye çalıştı.

Olayın sosyal medyada yankı bulmasıyla birlikte, kullanıcılar görüntülere çeşitli yorumlar yaptı. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Ne izledik biz şimdi?" yorumunu yaparken, bir diğeri ise "Gerçekten artık insanları anlamak zor" şeklinde yorumda bulundu.

Görüntülerin sonunda kadının, uzun çabalar sonucunda ifade vermek üzere karakola götürüldüğü belirtildi. Yaşanan bu olay, bölgede şaşkınlık ve merakla karşılandı, konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.