Eski sevgilinizin sizi unutmadığını düşünüyorsanız haklı olabilirsiniz, bu işaretler onun sizi hala özlediğini ve yerinize kimseyi koyamadığını açık açık ortaya koyuyor.

Eski sevgilinizin sizi unutmadığını düşünüyorsanız haklı olabilirsiniz, bu işaretler onun sizi hala özlediğini ve yerinize kimseyi koyamadığını açık açık ortaya koyuyor.

Onunla yolları ayıralı çok olmuş olabilir ancak içinizden bir ses hala sizi özlediğini söylüyorsa haklı olabilirsiniz. 

İlişkiler, çok karmaşık olabilir. Coşkuyla severken bir anda kendinizi ayrı yollarda görebilirsiniz. Peki bir umut ışığı var mı? İşte anlamanızı sağlayacak bir kaç ipucu... 

Eski sevgilinin sosyal medyasını takip etmeye devam etmek, tüm bu arkadaş kalalım hikayelerinin ötesinde bir anlam ifade eder. 

Eskisinden daha çok paylaşım yapıyorsa, gözünüze görünmek istiyor olabilir. 

Ayrıca paylaşımlarınızı sık sık beğeniyorsa sizi hala özlediği anlamına gelir. 

Paylaşmlarında ortak ilgi alanlarınıza ya da eskiden yaptığınız konuşmalara atıflar varsa, sizden kopamadığı kesindir. 

Belki hayatı gerçekten boş değildir ancak kalbinin hala boş olduğu kesin... Aklı büyük ihtimalle sizde kaldı. 

Sosyal medya onları ele verebilir. Kalbini doldurabilecek birini bulduğunda o da orada olacaktır ancak hala yoksa sizden kopamamış olma ihtimali yüksek...

 

Hala paylaşım yapmamış olmasından başka bir de sık sık birileriyle paylaşım yapanlardansa paylaşımlarının ama kıskandırmak olabilir.

Tüm bu hareketleri aslında  bilinçaltında sizin duygularınızı hareket geçirmek için yapıyor olabilir ancak bu tek başına yeterli değil... Bunun için elinizde başka ipuçları da olması gerekir. 

İster bir karikatür, ister politik bir söylem, isterse sade bir selam gönderiyor olsun size mesaj atıyorsa, bu sizi hala istediğini gösterir. 

Bir şekilde sizi hala hayatında istiyor ve özlüyor. 

Eski sevgiliniz özellikle size daha yakın olan ortak arkadaşlarınızda daha sık görüşüyorsa bunun altında bazı anlamlar arayabilirsiniz. 

Bu görüşmeleri size duyurmak için ekstra bir çaba harcadığını hissediyorsanız, fotoğraf paylaşıyorsa, onların sizi aramasını ve birlikteyiz demesini sağlıyorsa size geri dönmek istediği gün gibi ortadadır. 

Eski sevgilinizle bir sebepten görüşüyorsanız ve o eski güzel günlerden bahsediyorsa, bu içinde bir özlem taşıdığını gösterir. 

Ayrıca sizin bazı sevimli, güzel yanlarınıza şakayla karışık atıfta bulunuyorsa kesin sizi özlüyor