banner158

Tişörtü hayatını kurtardı

MUĞLA'nın Marmaris İlçesi'nin turistik beldesi İçmeler'deki Aşıklar Tepesi'nde manzara izlerken dengesini kaybederek yuvarlanan 19 yaşındaki Şemsettin Boynukısa, tişörtün kayalara takılması ile 45 metrelik uçuruma düşmekten kurtuldu.

Tişörtü hayatını kurtardı
banner152

Çevredekiler yardımıyla tepeden indirilen ve vücudunun çeşitli yerlerinde ezilmeler ve yaralar bulunan Boynukısa, hastanede tedavi altına alındı.

Bugün saat 02.00 sıralarında motosikletiyle Marmaris'in İçmeler Beldesi'nde bulunan deniz ve doğa manzaralı Aşıklar Tepesi'ne giden Şemsettin Boynukısa, buradan bir süre manzarayı izledi. Ancak manzarayı daha yukarıdan izlemek isteyen Boynukısa ayağa kalktıktan hemen sonra esen şiddetli rüzgarın etsisiyle dengesini kaybedip yere düşerek aşağıya yuvarlanmaya başladı. Manzarayı izlemeye gelenlerin şaşkın bakışları arasında yuvarlanan Boynukısa, tabanı sivri kayalıklarla dolu 45 metrelik uçuruma düşeceği sırada üzerindeki kırmızı tişörtü kaya parçasına takıldı. Kayaya tişörtüyle asılı kalan Şemsettin Boynukısa, çevredekilerin yardımıyla tepeden indirildi. Vücudunun çeşitli yerlerinde ezilmeler ve yaralar bulunan Boynukısa İçmeler Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Alkollü olmadığı belirlenen üniversite öğrencisi Boynukısa'nın hayati tehlikesi bulunmadığı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2010, 18:53