banner4

AK Partili isim: Erdoğan'ın ilk defa bize işi düştü

AK Partili Mehmet Sağlam, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek istedi.

AK Partili isim: Erdoğan'ın ilk defa bize işi düştü
banner26

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Sağlam, partisinin Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından Necip Fazıl Kültür Merkezi'nde düzenlenen Danışma Meclisi'ne katıldı. Kahramanmaraş Milletvekilleri Yıldırım Ramazanoğlu, Sıtkı Güvenç ve Sevde Beyazıt Kaçar ile birlikte toplantıya katılan Mehmet Sağlam, partisininCumhurbaşkanlığı seçimleri için göstereceğiadaya destek istedi.

Millet ve parti görüşünün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın aday olması yönünde olduğu görüşünü savunan Mehmet Sağlam şöyle konuştu:

"Liderimizin ilk defa bize bir işi düştü. İnşallah Cumhurbaşkanlığına aday gösterilecek. Aday zaten belli olarak ortaya çıkacağı için bizim hiçbir şekilde bir bahane, bir sebep aramaksızın adayı desteklememiz gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin en önemli makamına bu hareketin liderinin layık olduğunu, talip olması gerektiğini bütün partililerimiz kabul ediyor. Karar kendisinin olacaktır ama partinin ve Türkiye genelinde ortaya çıkan hava parti, Genel Başkanı'nın buna aday olmasının istemektedir. Bu açık, buna bir itirazı olan da yok."

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2014, 15:22

banner79

banner78