Ünlü televizyon yıldızı Şeyma Subaşı, yeni aşk hayatına yelken açıyor. Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra yeniden evlenen ancak bazı sorunlar yaşadığını belirterek boşanan Subaşı, rotayı Kerim Sabancı’ya çevirdi.

Instagram’da Birbirlerini Takip Ettiler

Şeyma Subaşı, bu kez de Sabancıların küçük oğlu Kerim Sabancı ile anılmaya başladı. Yakın zamanda bir markanın davetinde tanışan çift, birbirlerini Instagram’da takibe aldı.

Hakan Sabancı İle Geçmişteki İlişkisi

Bir dönem Hakan Sabancı ve Şeyma Subaşı’nın aşk yaşadığı gündeme gelmişti. Ancak bu ilişkiye Arzu Sabancı kısa sürede el koydu. Üç oğlu olan Arzu Sabancı’nın, bu aşk yüzünden canının çok sıkıldığı iddia edilmiş, Hakan’ın Şeyma ile yakınlaşmasına kızan Arzu Sabancı’nın, oğlunun limitsiz bir kredi kartına el koyduğu da gündeme gelmişti.

Şeyma Subaşı’nın Lüks Hayatı

Şeyma Subaşı, birlikte olduğu sevgililerine dünyada ünlü markalardan aldırdığı mücevherlerle gündeme geliyordu. Mısırlı sevgilisi en son Subaşı’na lüks bir araba almıştı. Şimdi ise gözler, Şeyma Subaşı ve Kerim Sabancı’nın ilişkisine çevrildi.

Maradona'nın varisleri, 'kayıp' Altın Top ödülünün satışına karşı dava açtı Maradona'nın varisleri, 'kayıp' Altın Top ödülünün satışına karşı dava açtı

KAYNAK: Haber Merkezi