Gittiği Monaco'da yediği ıstakozun fotoğrafını paylaştığı için günlerdir gündem düşmeyen AKP İzmir Milletvekili eski gazeteci Şebnem Bursalı'ya hem parti içinden hem de muhalefetten çok sayıda tepki gelmişti. Bursalı bugün yaptığı bir sosyal medya paylaşımda özür diledi.

Yaptığı paylaşımda, "Yoğun geçen seçim çalışmalarımız ardından yurtdışında yaşayan ailem ve yeğenlerimle bayram tatilini geçirmek üzere gittiğimiz bir restoranda hiç adetim olmayan bir yemek paylaşımı yapmam kamuoyunda haklı tepkiye sebep olmuştur." diyen Bursalı "30 yıllık gazeteci ve şimdi de milletvekili olarak sosyal medya paylaşımlarımda bugüne kadar yapmadığım bu hata için tüm kamuoyundan özür dilerim." ifadelerini kullandı.

“YEĞEN” DEDİ KİM ÇIKTI

Bursalı Monaco yat limanında yediği yemekte yeğenleri ve ailesi olduğunu ifade etmişti. Odatv yemeğe ilişkin kimsenin görmediği ayrıntıyı yakaladı. Bursalı'nın ailemleyim dediği yemekte, arkadaşı Likit Kimya şirketinin sahibi Ahmet Aksoy'da yer aldı. Bursalı ile Aksoy'un uzun zamandır arkadaş oldukları ve birlikte sıkça vakit geçirdikleri öğrenildi. İkiliyi ortak arkadaşları Seyhan Sapmaz tanıştırdı. Öte yandan Aksoy'un boşanma aşamasında olduğu iddia edildi.

Şebnem Bursalı'nın ıstakoz masasından neler çıktı: Yeğen dedi kim çıktı - Resim : 2

SEYHAN SAPMAZ KİMDİR

Adanalı ünlü Sapmaz Ailesi'nin ex gelini Seyhan Sapmaz'ın Şebnem Bursalı ve Ahmet Aksoy ilişkisinde çifti tanıştıran isim olduğu iddia edildi.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Seyhan Sapmaz’ın adı en son torununa Çırağan Sarayı’nda düğün yapmasıyla gündeme gelmişti. Bu düğüne yakın arkadaşı Şebnem Bursalı da katılmıştı.

Şebnem Bursalı'nın ıstakoz masasından neler çıktı: Yeğen dedi kim çıktı - Resim : 3

Şebnem Bursalı yakın arkadaşları ile Milano tatilinde. Fotoğrafta Seyhan Sapmaz ve Ahmet Aksoy'da bulunuyor.

Hatay'da esnaf isyan etti: Depremzedeydik şimdi 'vali'zedeyiz Hatay'da esnaf isyan etti: Depremzedeydik şimdi 'vali'zedeyiz

Şebnem Bursalı'nın ıstakoz masasından neler çıktı: Yeğen dedi kim çıktı - Resim : 4

Bursalı ve üç çocuk sahibi Ahmet Aksoy daha önce de 2023 yazında Bodrum'daki Orkide Balık'ta da görüntülenmişti. İkilinin herkesin içindeki samimi halleri dikkat çekti.

Şebnem Bursalı'nın ıstakoz masasından neler çıktı: Yeğen dedi kim çıktı - Resim : 5

Bursalı milletvekili olduğunda, arkadaşları tarafından gönderilen kutlama pastasının sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Paylaşımda Ahmet Aksoy'da etiketlendi.

MÜGE ANLI'NIN PROGRAMINDA

Şebnem Bursalı geçtiğimiz aylarda Müge Anlı'nın programına katılmıştı. Ahmet Aksoy programa bir not göndererek Anlı'nın yeni yayın dönemini kutlamıştı. Anlı daha sonra Aksoy için Şebnem Bursalı ile ortak arkadaşımız ifadesini kullanmıştı.

Bursalı daha önce Aksoy'un merhum bir yakını için paylaşımda bulunmuştu.

Şebnem Bursalı'nın ıstakoz masasından neler çıktı: Yeğen dedi kim çıktı - Resim : 6

Bursalı aynı zamanda Aksoy'un Bodrum'daki Acustic isimli teknesini de birçok kez ziyaret etti. Bursalı ve Aksoy kutlamalarda arkadaş toplantılarında sık sık bir araya geliyorlar.

Şebnem Bursalı'nın ıstakoz masasından neler çıktı: Yeğen dedi kim çıktı - Resim : 8

Bu fotoğrafta göze çarpan diğer iki isim ise İzmir Çiğli’de özel bir hastanenin sahibi olan Op. Dr. Mehmet Baz ve eşi Figen Baz. Figen Baz ile Şebnem Bursalı'nın yedikleri içtikleri ayrı gitmezken ikilinin çok sık görüştükleri öğrenildi. Baz çiftinin büyük oğlu Sami Baz’ın Aşkın Tırpan ile hayatlarını birleştirdikleri nikah törenlerinde ise o zamanlar Yeni Asır Gazetesi Genel yayın Yönetmeni olarak şahitler arsında yer almıştı.

Odatv.com